logo

Lucifer Netflix Ekranlarına Geri Dönüyor Yeni Sezonda Neler Yaşanacak

Lucifer 5. sezonun ilk yarısı çok yakında Netflix ekranlarında yer alacak. Lucifer’in 5. sezonu16 bölüm olarak izleyiciyle buluşacak.

Mayıs 2019'da Fox, şovu kaldırmaya karar vermişti. Durumlar kötüleşmeye başlayınca, Netflix araya girdi ve hemen Tom Ellis’in sözleşmesini yenilendi ve 5. sezon için kollar sıvandı.

Çekimler o yılın ilerleyen zamanlarında başladı ve Şubat 2020'de sona erdi. 5. sezon için yapım sonrası ve gösterime girme aşaması bir ay sonrasına ertelendi.

Koronavirüs Salgını son sezonun çıkışını ciddi şekilde etkileyen en büyük faktör. Tahminler, Lucifer’ in 5. Sezonunun 2020 yazında veya 2020'nin sonlarında izleyici ile buluşacağı yönünde.

 

5. Sezonda Tanıdık Sürpriz İsimler de Var!

Yepyeni oyuncular ve tanıdık simalar da Lucifer’in 5. sezonun da yer alacak.

Dizinin en büyük popülaritesi Tom Ellis'in kendisidir. Ellis'in sözleşmesi yenilendiği için dizideki en popüler karakter yani Lucifer olarak yer almaya devam edecek. Dizinin diğer oyuncularında da çok az değişiklik olması bekleniyor.

Tanıdık isimlerden Lauren German ve Kevin Alejandro' yu 5. sezonda Lucifer de görmeyi bekliyoruz. Onlara, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt ve Scarlett Estevez gibi başarılı oyuncularda eşlik edecek.

 

Lucifer 5. Sezonda Neler Yaşanacak?

5. Sezon, dizi için çok önemli bir sezon olacak. Lucifer hayranları, diziden son ayrıldığında Lucifer, dünyadaki yaşamını terk etmiş, şeytanların tehdidini fark ettiği için hemen harekete geçmişti. Sonunda kendisine verilen sorumluluğun da bilincine varmıştı ve yeraltı dünyasının yöneticisi olarak pozisyonunu geri kazanmıştı.

Buna ek olarak, dizinin yeni sezonu hakkında oyuncu Brandt, ipucu verdi. Bir röportajda, Lucifer fanlarını destansı bir dövüş sahnesinin beklediğini açıkladı.

Üst