logo

Sosyal Medya Fenomeni Murat Övüç Oğlum Olduğu İçin Mutluyum

Murat Övüç, "Babamın yanında hep kimliğimi sakladım. Gençlik fotoğraflarım hep sakallıdır. 10 yıl önce babam vefat ettikten sonra eşimden boşandım ve evden ayrıldım. Zincirimi kırmak istedim ve özgür olmak istedim. Ailem, ablalarım, abilerim bana küstü. Ablama ben eşcinselim dedim”, ‘Bunu anneme ve babama anlatamayız’ dedi.

Murat Övüç Kimdir? Nasıl Ünlü Oldu?

 Murat Övüç son dönemin en popüler sosyal medya fenomenlerinden biridir. Fenomen, yaptığı paylaşımlarla birçok kitlenin ilgi odağı oldu. Hayatında çok zor dönemler yaşamış olan Murat Övüç, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi.

Murat Övüç bir evlilik yaptı ve 7 yıllık evliliğini babası vefat ettikten sonra sonlandırdı ve bu evlilikten bir oğlu oldu.

 Babasının aile şirketinin iflas etmesi üzerine İstiklal Caddesinde kafelerde Tarot falı bakarak geçimini sağlamaya başladı. Bir gün Nur Yerlitaş’ın fal baktığı kafeye gelmesiyle hayatı değişti. Murat Övüç’e fal baktıran Nur Yerlitaş, Övüç’ün söylediklerinden etkilenerek onu Kıbrıs’a götürdü. Burada mağazalara götürüp alışveriş yaptırdı ve çevresine falcı olarak Murat Övüç’ü tanıtan Nur Yerlitaş, ciddi paralar kazanmasını sağladı. Nur Yerlitaş’ın birçok konuda maddi ve manevi yardımda bulunduğunu açıklayan Murat Övüç hayatında başarı elde etmede onun bir dilektaşı olduğunu da sözlerine ekledi.

 Daha sonra Mehmet Ali Erbil’in Çarkıfelek’e katıldı ve oradan 3000 TL kazandı. Kazandığı parayı bağışlayan Murat Övüç bu davranışıyla birçok sanat camiasının ve insanların takdirini topladı. İlk sahne deneyimi ile birçok teklif alan Övüç, 94 kez Kadınlar Matinası yaptı ve her matinasına 500 kadın geldi.

Fenomen ve ünlü olmasında Nur Yerlitaş ve Mehmet Erbil’in büyük payı olduğunu da Armağan Çağlayan’ın kanalında sözlerine ekledi.

Murat Övüç Evli Mi?

Son zamanlarda hayatına dair yaptığı çarpıcı açıklamalarla ilgi çeken Murat Övüç Armağan Çağlayan’ın Youtube Kanalı 196Sekiz’de eş cinsel olduğunu açıkladı. Babasının zorlamasıyla evlendiğini ve evliliğin ona göre olmadığını söyledi. Eş cinsel kimliğini ilk kez ablası ile paylaştığını belirtti.

Murat Övüç, "Babamın yanında hep kimliğimi sakladım. Gençlik fotoğraflarım hep sakallıdır. 10 yıl önce babam vefat ettikten sonra eşimden boşandım ve evden ayrıldım. Zincirimi kırmak istedim ve özgür olmak istedim. Ailem, ablalarım, abilerim bana küstü. Ablama ben eşcinselim dedim”, ‘Bunu anneme ve babama anlatamayız’ dedi.

Boşandıktan sonra eski eşiyle arkadaşlıklarının devam ettiğini söyleyen Murat Övüç, evliliğinden bir oğlunun olmasından asla pişman olmadığını aksine gurur duyduğunu ve onunla arkadaş gibi olduğunu söyledi. Ayrıca, oğlunun kendisinin cinsel kimliğine saygı duyduğunu ve kendisini çok sevdiğini de sözlerine de ekledi.

Hayatında çok maddi sıkıntılar yaşayan Murat Övüç, şu anda 12 tane evi ve 4 tane arabası da olsa asla nereden geldiğini unutmadığını ve sıkıntılı günler geçiren insanlara yardım ettiğini de açıkladı. Dine kurallara bağlı yaşayan ataerkil bir aileden gelen Murat Övüç, oğlunun dini vecibelerini yerine getiren ailede yetişmesinin en güzeli olduğunu sözlerine ekledi.

“Sosyal Medya da Osmanlı'ya Hakaret Eden Kim Kardashian’a Saydırdım”

 Armağan Çağlayan’ın Youtube Kanalında, yaptığı samimi açıklamada sosyal medyada Osmanlı'ya hakaret eden Kim Kardashian’a da cevabını verdiğini söyledi.

Murat Övüç, “Ben bizim köklerimize ve Osmanlı'ya hakaret eden Kim Kardashian’a saydırdım”. Kim Kardashian’a “Pis Ermeni” demesiyle Ermeni'lerden tepki alan Murat Övüç bu konu hakkında, “Ben burada Ermeni'lere bir şey demedim ve Türk bayrağı altında yaşayan Ermeni'ler benim kardeşim ve benim hayat arkadaşımda bir Ermeni ve bunun yanlış anlaşıldığından dolayı Ermeni'lerden özür diliyorum” dedi.

Polis karakollarına kolonya dağıtan Murat Övüç’e arabadaki iki polis memurunun, “senin videoların çok iğrenç ve sen de iğrenç bir adamsın”, demesi üzerine ağladığını ve hayatını riske atarak kolonya yardımı yaptığını ve iki polis memurundan aldığı bu tepki üzerine bundan büyük üzüntü duyduğunu söyledi.

Kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZnudCRjyXI5Oea47TsffSw

 

 

 

 

 

 

Üst